Mobil Oto Ekspertiz

İkici el araç alırken veya herhangi bir şekilde aracınızın güvenli standartlarda olup olmadığını öğrenmek istediğinizde bir çok kontrolü kapsayan mobil oto ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu yöntem, servis merkezimize gelemeyen müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı biçimde karşılayabilmek için geliştirilmiş özel bir uygulamadır. Antalya oto ekspertiz ihtiyaçlarınıza nitelikli çözümler sunan firmamız, günlük hayatın yoğun temposu içerisinde fırsat bulamadığınız işlemlerimizi ayağınıza getiriyor.

Mobil Ekspertiz Nasıl Yapılır?

Mobil ekspertiz, Antalya Ekspertiz hizmetlerimize dahil bir çok işlemi kapsar. Yerinde gerçekleşen ekspertiz uygulamalarında bazı prosedürler teknik olarak mümkün olmadığından, örneğin yürüyen aksamın bilgisayarlı testleri mümkün olmayacaktır. Bunun dışında kalan hemen her unsur mobil oto ekspertiz işlemleri kapsamında yerinde gerçekleştirilebilir. Tüm testleri eksiksiz biçimde talep eden müşterilerimiz için ise araç adresten alınarak, servis merkezinde uygulamalar yapıldıktan sonuç raporu oluşturulur ve yine adrese teslim gerçekleştirilir. Mobil test uygulamalarında farklı standartlar söz konusudur ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Mobil Ekspertiz Safhaları

  • Mobil Oto ekspertiz işlemlerinde,
  • Motor Kontrolleri
  • Elektrik – Elektronik Kontroller
  • Kaporta ve Boya Kontrolleri
  • Alt kısım kontrolleri
  • İç Trim aksam kontrolleri

Yerinde kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Bu aşamalar neticesinde uzman personel tarafından bilgisayarlı ölçümlerle oluşturulan ekspertiz raporu tarafınıza onaylı olarak sunulur. Araç alım satımında en dikkat edilmesi gereken hususlar olan motor ve değişen kontrollerinde mutlak neticelere bu şekilde erişebilmek mümkündür. Kaldı ki mobil kontroller; aracın genel olarak her probleminin tespit edilebilmesini sağlar. Yine de daha kapsamlı kontroller isterseniz, yukarıda da belirttiğimiz gibi aracınızı personellerimize teslim edebilir ve kontroller yapıldıktan sonra yine raporla birlikte teslim alabilirsiniz.

Hangi araç, nerede olursa olsun bizi arayın

Mobil oto ekspertiz hizmetimiz yalnızca Antalya oto ekspertiz hizmeti olarak değil, Türkiye’nin herhangi bir yerinde bulunan aracın kontrolleri biçiminde de alınabilir. Hizmet verdiğimiz şehirlerden herhangi birisinde bulunan aracı satın almak istediğinizde bizi arayarak aracın resmi test raporlarını talep edebilirsiniz. Sizin için araca ulaşıp, istediğiniz standartlarda test uygulamasını gerçekleştirir ve size raporlarımızı sunarız. Araç satın almayı çok kolay hale getiren bu uygulamamız sayesinde araç görmek ve test etmek için uzun mesafeler kat etmeniz gerekmez. Antalya ekspertiz veya herhangi bir yerdeki oto ekspertiz ihtiyaçlarınız için şimdi bize ulaşın. Size en iyi hizmeti en uygun koşullarda sunuyor olacağız.